Boat Detailing – czyszczenie, mycie łodzi

Home USŁUGI Boat Detailing – czyszczenie, mycie łodzi

Mycie łodzi Bieszczady, Solina, Ustrzyki Dolne – gdzie to zrobić?

Dla większości turystów przebywających nad Soliną, żeglowanie to najlepszy sposób spędzenia wakacji. W sezonie letnim, zaobserwować można dziesiątki małych i większych łodzi, leniwie płynących po solińskim jeziorze.
Każda z nich, bezustannie narażona jest na negatywne działanie różnorodnych czynników, takich jak silne promieniowanie słoneczne, uszkodzenia mechaniczne, glony czy wycieki paliwa i oleju. Aby długo cieszyły pięknym wyglądem, należy w odpowiedni sposób o nie dbać.
Wykonywana przez nas usługa obejmują m.in.:
  • dokładne mycie łodzi, usuwanie wszystkich zabrudzeń i plam, kompleksowe czyszczenie
  • odtłuszczanie dna i boków
  • polerowanie i woskowanie całości powierzchni
  • czyszczenie elementów wewnętrznych: podsufitek, tapicerek, dywaników itp.

Mycie łodzi od zewnątrz

Auto Spa Bieszczady proponuje kompleksowe czyszczenie łodzi – Boat Detailing, które pielęgnuje, konserwuje i w odpowiedni sposób zabezpiecza wszystkie jej elementy. Zabieg ten, podnosi ponadto jej wartość estetyczną i żywotność.

Oferujemy sezonowe, posezonowe oraz przedsezonowe mycie łodzi, poprzedzone fachową oceną stopnia jej zabrudzenia i zmatowienia. Po tej, starannej analizie, przystępujemy do jej czyszczenia i polerowania, mającego na celu wydobycie blasku i usunięcia niewielkich zarysowań powstałych w trakcie użytkowania. Starannie polerujemy całość powierzchni dna oraz wszystkie boki. Do zabezpieczania żelkotu, niezbędny jest zabieg woskowania, który nie tylko chroni przed przywieraniem brudu, ale także ułatwia późniejsze, posezonowe czyszczenie łodzi. Ponadto, wosk nadaje łodzi żywą barwę i intensywny połysk.

Czyszczenie łodzi w środku

Dbamy nie tylko o wygląd zewnętrzny łodzi. Boat Detailing obejmuje również, czyszczenie wewnętrzne kuchni, sypialni czy kokpitu. Używając najlepszych środków, pierzemy dywaniki, tapicerkę i podsufitki.

Sprawiamy, że wyposażenie staje się znów świeże i pachnące! Bez trudu radzimy sobie nawet z najtrudniejszymi plamami. Stosowane przez nas środki, są specjalnie dobierane do każdego rodzaju materiału.

Parowe czyszczenie łodzi, gwarantuje pełną dezynfekcję pomieszczeń, jest przy tym bardzo przyjazne dla środowiska. Para, skutecznie dociera w trudno dostępne miejsca, nie pozostawiając zabrudzeń w zakamarkach i szczelinach. Doskonale odświeża i dezynfekuje czyszczone powierzchnie, nadając im blask i nowy wygląd.

Chcesz umyć łódź w okolicach Ustrzyk Dolnych? Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Oto efekty naszej pracy (mycie łodzi Bieszczady)!

Galeria mycie łodzi