Nanoochrona

Home USŁUGI Nanoochrona

Nanoochrona Ustrzyki Dolne – gdzie wykonać?

Nanoochrona na zewnątrz samochodu:
  • lakier – nanopowłoka do lakieru gwarantuje znakomite zachowanie połysku lakieru samochodowego oraz redukuje utrzymanie się brudu na powierzchni samochodu. Produkt wytrzymały jest na złe warunki atmosferyczne, kwasy, alkohole, wodę i rozpuszczalniki. Dodatkowo trwałość i wygląd lakieru samochodowego jest znacznie wydłużona, a czas i nakład pracy wymagany do czyszczenia pojazdu jest zredukowany do minimum.
  • felgi – długotrwałe uszlachetnianie felg aluminiowych, wytwarzające efekt perlenia się cieczy wodnych i olejowych. Jednocześnie ułatwia usuwanie zanieczyszczeń z felg samochodowych i motorowych, a także zmniejsza zatrzymywanie się kurzu hamulcowego, będącego przyczyną żółknięcia felg. Elementy chromowane i stal szlachetna – produkt ten, może być stosowany w miejscach narażonych na powstawanie osadów i patyny. Nadaje długotrwałą ochronę powierzchni przed wodą, brudem, tłuszczem, oraz powoduje, że elementy chromowe otrzymują odpowiednią strukturę i połysk.
  • szyby – zwiększając znacznie widoczność w czasie deszczu (o 34% lepsza ostrość widzenia, o 25% krótszy czas reakcji), dodatkowo szyba staje się o 70% bardziej odporna na osadzanie się brudu, umożliwiając łatwiejsze usuwanie szronu i śniegu czy owadów. Oferujemy także preparat, który idealnie nadaje się do wewnętrznych powierzchni szyb samochodowych oraz lusterek zapobiegając parowaniu.
Nanoochrona wewnątrz samochodu:
  • tapicerka, siedzenia (welur, skóra), wykładzina i dywaniki – preparaty tworzące ochronę włókna przed kontaktem z wodą, brudem, sokami, kawą, winem czerwonym, tłuszczami itp . Nasz produkt powoduje, że wysuszony brud nie zatrzymuje się na powierzchni i nie powoduje plam, a mokry brud nie zostaje wchłaniany przez włókna. Efekt „easy-to-clean” pozwala na łatwe i skuteczne czyszczenie materiałów przy użyciu samej wody i ściereczki. Nanoochrona gwarantuje zachowanie barwy, stopnia oddychania i wrażenia „dotyku” pokrytego materiału (po aplikacji). Dodatkowymi atutami produktu są bezpieczeństwo i łatwość aplikacji, odporność na czyszczenie chemiczne oraz możliwość wielokrotnego nanoszenia bez uszczerbku dla materiału. Stosowanie produktu poprawia jakość i higienę pokrytej powierzchni.
Oferujemy szeroka gamę produktów mających zastosowanie w branży motoryzacyjnej. Pomagają one w skutecznej ochronie auta przed uciążliwymi zabrudzeniami, zaparowywaniu a także poprawiają widoczność ograniczając jednocześnie niekontrolowane rozmywanie się cieczy na szybach zwiększając tym samym bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Uodpornij swój samochód na działanie czynników zewnętrznych. Przyjedź do naszej myjni!