Pranie dywanów

Home USŁUGI Pranie dywanów

Pranie dywanów Ustrzyki Dolne – gdzie to zrobić?

Czy wiecie, że Wasze dywany to olbrzymi filtr magazynujący brud, kurz, zarazki, pyłki i roztocza? Aby utrzymać je w czystości, nie wystarczy zwykłe odkurzanie! Odkurzacz nie poradzi sobie z groźnymi dla zdrowia bakteriami i roztoczami!
Czas od czasu dywan potrzebuje profesjonalnego prania i czyszczenia likwidującego wszelkie drobnoustroje. Tym między innymi zajmuje się nasza firma.
Auto Spa Bieszczady oferuje kompleksową usługę prania dywanów, wykładzin i dywaników samochodowych. Wykorzystywana przez nas metoda opiera się na sprawdzonych technikach, gwarantujących jak najlepsze efekty. Stosowane środki czyszczące pochodzą od wiodących producentów i znanych marek.
Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa dla czyszczonych powierzchni. Trzymamy się zasady „raz, a porządnie”! Dokładamy wszelkich starań, aby praca wykonana była jak najlepiej.
Do tej pory nie otrzymaliśmy ani jednej skargi czy reklamacji. Wręcz przeciwnie, klienci z Ustrzyk Dolnych chętnie wracają, aby ponownie wyparć u nas swój dywan. Chętnie polecają nas swoim znajomym i rodzinie.
W ten sposób wypracowaliśmy sobie opinię najlepszych specjalistów ds. prania dywanów i tapicerek meblowo — samochodowych w Ustrzykach Dolnych!

To, wyróżnia nas wśród konkurencji!

Chcesz wyprać dywan w Ustrzykach Dolnych? Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Oto efekty naszej pracy (pranie dywanów Ustrzyki Dolne)!

Galeria pranie dywanów