Pranie tapicerki i mebli tapicerowanych

Home USŁUGI Pranie tapicerki i mebli tapicerowanych

Pranie tapicerki Ustrzyki Dolne – gdzie to zrobić?

Auto Spa Bieszczady oferuje kompleksowe pranie tapicerek i mebli tapicerowanych. Do czyszczenia używamy wysokiej klasy środków piorących, które są bezpieczne dla wszelkiego rodzaju materiałów.
Pierzemy i czyścimy kanapy, sofy, narożniki, pufy, fotele, wersalki, krzesła, a także tapicerkę samochodową (również skórzaną).
Na specjalne życzenie pierzemy również wnętrza łodzi, przyczep kempingowych i kamperów. W razie potrzemy dojeżdżamy do klientów indywidualnych i firm w Ustrzykach Dolnych i okolicach.
Czyszczenie tapicerki przywraca świeżość, kolor i fakturę materiału. Eliminuje przykre zapachy i zabija groźne dla zdrowia zarazki. Jest szczególnie istotne w sytuacji, gdy w samochodzie lub pomieszczeniu przebywają dzieci. Maluchy są podatne na wszelkiego rodzaju alergeny. Dzięki profesjonalnemu czyszczeniu powierzchnie są sterylne i czyste, bez użycia silnych i drażniących środków chemicznych.
Możemy pochwalić się gronem zadowolonych klientów z Ustrzyk Dolnych, którzy chętnie wracają, aby ponownie wyczyścić i wyprać tapicerkę samochodową, meble czy dywaniki!

Co zyskujesz?

Pieniądze

Dzięki profesjonalnemu praniu większość materiałów odzyskuje swoją dawną świetność. Nie trzeba zatem wymieniać ich na nowe! Zaoszczędzisz zatem na wymianie tapicerki samochodowej, mebli czy krzeseł.

Swieżość

Czyszczenie tapicerki skutecznie likwiduje przykre zapachy. Odświeża klimat pomieszczeń i zabija zarazki gromadzące się w brudnym materiale. Jeśli chcesz wyprać tapicerkę w Ustrzykach Dolnych serdecznie zapraszamy do nas!

Czas

Nie musisz męczyć się z uciążliwymi plamami. Wystarczy, że oddasz auto w nasze ręce, a my zajmiemy się trudnymi zabrudzeniami. Zapewniamy, że nie będzie po nich śladu a prana tapicerka odzyska swój dawny blask!

Zwiększenie wartości rynkowej pojazdu lub mebla

Czy wiesz, że 30% wartości rynkowej auta stanowi jego estetyka? Warto zatem zastanowić się nad czyszczeniem tapicerki, myśląc o sprzedaży samochodu!

Chcesz wyprać tapicerkę w Ustrzykach Dolnych? Odwiedź nas w naszej myjni!

Oto efekty naszej pracy (pranie tapicerki Ustrzyki Dolne)!

Galeria pranie tapicerki